Legacy Sports

http://www.kemalelitemiz.com/legacy-sports.html

yt1

Kemal Elitemiz

Amerikan Silah endüstrisinde en güvenilir kuruluşlar arasındadır.her türlü yivli ve yivsiz av tüfekleri ,tabanca, kovboy tüfekleri ,spor giyim ve ekipmanları ,kamcılık vs. gibi geniş bir üretim aralığına sahip bir kuruluştur.
Legacy Ürettikleri tüfek ve tabancalarda dünyanın önde gelen markaları ile işbirliği içerisinde, bir sentez oluşturarak mükemmele ulaşmayı hedefler.
Kuruluş tarihi: 1999
Ürünleri : Howa Rifles, Escort Shotguns, Citadel Tactical 1911 Pistols and Shotguns, Puma Pistols and Cowboy Guns and Nikko Stirling Optics
4750 Longley Ln, Ste 209, Reno, NV 89502 USA
Bu mükemmeli arayan ve bir markaya bağlı kalmadan en iyileri bir araya getirerek üstün bir sentez arayışı bu yıl meyvesini verdi ve Legacy 2014 yılında ürettiği Howa’s Hogue Kryptek Full Dip package modeli ile ;
her yıl Las Vegas ta düzenlenen Amerika’nın en büyük en kapsamlı 50 eyalet 100 ülkenin katıldığı ticari Silah ve ekipmanı şovu olan SHOT SHOW 2014 de yılın en iyi yeni tüfekleri arasında yer almayı başardı.
yt2
Howa’s Hogue Kryptek Full Dip package
Yırtıcı hayvan avcıları ve atıcılar için mükemmel bir paket olan bu tüfek Japon Howa tüfeğidir. dipçiği ,kamuflajı 20 ‘’ ağır namlusu iki kademeli yatışma tetikli üç kademeli emniyete haiz yaklaşık 5 kg. ağırlığında ve 4-16×44 Nikko Stirling Gameking Dürbünü ile sentezlenmiş mükemmel bir tüfektir.


1- Nikko Stirling Gameking 1’’ dürbün halkası ve 4x16x44 dürbün
2- Tek parça dürbün montaj kızağı
3- Kryptex Camo Kamuflaj
4-20’’ 51 cm Ağır Namlu
5- Tüfek kayışı asmak için fırdöndülü saplama
6- Tek parça dövme çelik kurma kolu ve çift kilitleme kulağı
7- Değiştirilebilir magazin takımı
8- İki kademeli yarışma tetiği
9 – Hogue® Overmolded™ dipçik ve Kryptex kamuflaj
10- Houge geri tepme yastığı
11- Üç kademeli emniyet
12- Mil-Dot Reticle

JAPON – HOWA TÜFEKLERİ
Howa makine imalatı şirketi 1907 yılında faaliyete geçen bir Japon kuruluşudur.Askeri ve sivil silah sanayi için üretimleri uluslar arası üne sahiptir,silah üretimi yanında endüstriyel makine elemanları ve araçlar pencere kapı gibi üretimleri de vardır.
Howa sivil avcılık ve hedef atıcılığı için geniş bir aralıkta hassas yivli tüfek üretimi de yapmakta ve ürettiği yivli tüfekler üst kalitede özellikler arz etmektedir.

accurate, strong, elegant, innovative, great value
düzgünlük, güçlülük,zerafet,yenilikçi , yüksek değer.
Her HOWA Tüfeği ateşleme piminden namlusuna varıncaya kadar mükemmel bir şekilde tasarlanmış ve önceden sertleştirilmiş çelikten dövülerek şekillendirilmiş ve üstün bir mekanik uyum sağlanmıştır.

2-STAGE TRIGGER ( iki aşamalı tetik) Serbest kayma yapısına haiz ,gevrek ve hafif bir tetik çekimine haiz kendiliğinden bırakmalı Howa Hact iki aşamalı yarışma tetiği, atıcıya hedefe en doğru atış için anlık beceri sağlar.
SAFETY (Emniyet):Bütün Howa tüfeklerinin emniyet sistemi üç konumludur.mekanizma kolu namluya kilitlenmeden emniyet açılmaz,keza namluya fişek sürülmemişse emniyet açılmaz. Tüfek dolu iken manuel emniyet sürgüsü ile tüfek emniyete alınır böylece çalılık ve tırmanışlarda tüfeğiniz emniyette olur. emniyet sürgüsü elle açık hale gelmeden atış yapılmaz
BOLT ACTION ( Kurma kolu) :
kurma kolu ve iç mekanizma dövme çeliktendir.Kurma kolu yüzeyi namlu ile beraberlik sağlar,fişek yatağı ve kurma kolu ön yüzeyi boşluk kalmayacak şekilde mükemmel bir temas sağlar ,fişek çıkarma işlevi 100% güvenilir olan M-16 stilidir.
Fabrikasyon olan namlular dövme çelikten, fişek yatakları namlu boyunca tam ortalanmış ve zorlayıcı bir titizlikle en mükemmel atış düzgünlüğü sağlanacak şekilde simetrik olarak açılmıştır.
Bir yivli tüfeğin iyi ve kaliteli olmasının en önemli göstergesi budur,fişek yatağı namlu boyunca merkezden öne doğru uzanan hattın tam ortasına göre açılmalıdır tüfeğin atış doğruluğunu sağlayan yegane unsur budur.
DETACHABLE MAGS ( Sökülebilir fişek haznesi –Şarjör) :
kısa hareketli kalibreye ait bütün Howa tüfeklerinin tamamı 5-10 mermi kapasitesine haiz dönüştürülebilir kabiliyette sökülebilir Şarjörler vardır.dönüştürme takımı sayesinde dakikalar içinde değiştirilebilecek şekildedir.
STOCKS (Dipçikler) :
Howa tüfeklerinde uyum fonksiyon ve değer olarak dipçik ve kundak endüstrisinin en iyi üretimleri kullanılır
Legacy ödüle layık görülen bu tüfeğinin dipçik ve el kundağını Amerika’nın ünlü tüfek dipçiği üreticisi olan Houge ürünlerinden seçti.

1968 de Guy Hogue Tarafından kuruldu.Şu anda oğulları Aaron and Patrick.tarafından yönetilmektedir.30 yıldır,çok geniş bir çeşitte tabanca ,tüfek dipçiği, el kundakları ,Bıçaklar,kılıflar kemerler üretmektedirler üretimlerinde üstün kalite yanında tutuş rahatlığı düzgün atış tasarımı ve devamlı yenilik yapmaları sayesinde ünlü üretici ve atıcıların tercih ettiği marka haline gelmiştir.


Kryptek : Avcılık Doğa sporları askeri ve taktik giysi, silah ve ekipmanlarda iklim, arazi ve doğa koşullarına en mükemmel uyum sağlayacak şekilde kamuflaj sağlayan bir kuruluştur.
Üretimleri en üstün kamuflaj sağlamasının yanında hafif ve olağan üstü sağlam ve her türlü hava şartlarına en iyi uyum sağlayan malzemeden en son teknoloji ile titizlikle üretilmektedir.


• ‘’A’’ Kalite tüm çoklu kaplamalı mercek
• Dirençli esnemez ve düzgünlüğü muhafaza eden tek parça gövde.
• 10 metre-sonsuz olarak sabitlenmiş Paralax ayarı
• Hızlı odaklama Göz parçası
• 1.5 metre su altında test edilmiş su geçirmezlik özellik
• 240 kg güce eşdeğer güçle 200 defa test edilmiş şoka dayanırlık
• Nem geçirmeyi önleyici nitrojen gaz dolumu
Mart – 2014 – Konya

Yorum Yaz